Slamstox helpt studenten om hun passie voor sport te combineren met studeren aan topuniversiteiten in Europa! Droom jij van een studie in Schotland of bijvoorbeeld midden in Rome, terwijl je op hoog niveau blijft sporten?

Sporten en studeren aan een boarding school in Amerika is een mooie stap voor studenten die nog niet naar college willen of kunnen. Geniet van de Amerikaanse faciliteiten en de intensieve sportcultuur als tussenjaar, of om je optimaal voor te bereiden op jouw college avontuur.

Slamstox helpt terugkerende student-athletes om de eerste stap te zetten in hun maatschappelijke carrière want student-athletes zijn mega interessant voor de Nederlandse arbeidsmarkt. Bekijk onze samenwerkingen of neem contact op om te kijken wat wij voor jou kunnen betekenen in jouw carrière!

Wil je jouw professionele sportcarrière een boost geven? Slamstox helpt sporters met marketing, commerciële contracten en sponsoring. Van NIL deals tot partnerships. Samen bouwen we aan jouw branding als athlete.

Iskander Stapel – Men’s Tennis

In dit artikel vertellen we meer over student-athlete Iskander Stapel. Onderaan vind je daarnaast de video waarin Iskander meer over zichzelf vertelt.

Sport: Men’s Tennis
Entry semester: Fall 2027

Dit is Iskander Stapel, een ambitieuze tennisser uit Nijmegen met een veelzijdige sportachtergrond. Hij begon op vierjarige leeftijd met tennis, stopte tijdelijk rond zijn tiende en pakte de sport zes jaar later weer op. Daarnaast voetbalde hij tien jaar en deed hij zeven jaar aan atletiek. Inmiddels staat hij vier tot vijf keer per week op de tennisbaan om zijn spel verder te verbeteren.

Iskander omschrijft zichzelf als sociaal, nieuwsgierig en betrokken. Hij vindt het belangrijk dat iedereen zich onderdeel voelt van de groep. Wanneer hij zich ergens voor inzet, geeft hij het beste van zichzelf. Die betrokkenheid wil hij ook meenemen naar zijn toekomstige collegeteam.

Op de baan onderscheidt Iskander zich door zijn leergierigheid. Hij staat open voor coaching en probeert feedback direct toe te passen in zijn spel. Zijn krachtige service, snelheid en vermogen om het spel goed te lezen zijn daarbij belangrijke sterke punten.

In de Verenigde Staten wil Iskander zich ontwikkelen tot de beste tennisser die hij kan zijn. College tennis spreekt hem aan vanwege de combinatie van tennis op hoog niveau en een studie. Daarnaast kijkt hij ernaar uit om deel uit te maken van een hecht team waarin spelers elkaar ondersteunen en beter maken.

“I want to go to America to become the best tennis player I can be.” – Iskander Stapel

Wil je graag meer zien van Iskander? Bekijk onderstaande video waarin hij zichzelf voorstelt.

Related Reads

In the spotlight

12.01.2021

University Spotlight: Montana State University (MSU)

Athlete Introductions

01.11.2024

Kevin de Sousa Guia – Ice Hockey

Insights, fun & more

25.01.2018

Round Robin Episode 3: Now What?