Slamstox helpt studenten om hun passie voor sport te combineren met studeren aan topuniversiteiten in Europa! Droom jij van een studie in Schotland of bijvoorbeeld midden in Rome, terwijl je op hoog niveau blijft sporten?

Sporten en studeren aan een boarding school in Amerika is een mooie stap voor studenten die nog niet naar college willen of kunnen. Geniet van de Amerikaanse faciliteiten en de intensieve sportcultuur als tussenjaar, of om je optimaal voor te bereiden op jouw college avontuur.

Slamstox helpt terugkerende student-athletes om de eerste stap te zetten in hun maatschappelijke carrière want student-athletes zijn mega interessant voor de Nederlandse arbeidsmarkt. Bekijk onze samenwerkingen of neem contact op om te kijken wat wij voor jou kunnen betekenen in jouw carrière!

Wil je jouw professionele sportcarrière een boost geven? Slamstox helpt sporters met marketing, commerciële contracten en sponsoring. Van NIL deals tot partnerships. Samen bouwen we aan jouw branding als athlete.

Simon Kiekebeld – Men’s Tennis

In dit artikel vertellen we meer over student-athlete Simon Kiekebeld, daarnaast vind je onderaan dit artikel de video waarin Simon meer over zichzelf vertelt. 

Sports: Men’s Tennis
Entry semester: Fall 2025

Simon is een 17-jarige tennisser, speelt rechtshandig en wil zijn skills verder ontwikkelen in Amerika.  Hij speelt al tennis sinds hij vijf jaar oud is. Dit combineerde hij met voetbal tot zijn twaalfde. Vanaf die leeftijd heeft hij zich volledig op tennis gericht. Op dit moment tennist Simon zes keer per week bij twee verschillende clubs. Ook speelt hij competitie, onder andere in een team met zijn coach, waarmee hij kampioen is geworden.

Wat Simon zo speciaal maakt, is zijn kalmte en de discipline die hij heeft in verschillende situaties, zoals op school en tijdens het tennissen. Op de baan is Simon mentaal erg sterk, zijn return is heel goed en hij is heel consistent in zijn niveau. Ook is hij erg lang, waardoor hij de potentie heeft om een hele goede service te ontwikkelen. Hier is hij nu ook hard mee aan de slag.

Simons doel in Amerika is om te ontdekken hoe ver hij zijn tennisniveau kan ontwikkelen en te kijken of hij er uiteindelijk een carrière van kan maken. Daarnaast wil hij graag zijn Engels verbeteren. Tennissen en studeren in Amerika is voor hem dus een perfecte manier om dit te bereiken!

” I am willing to put in the extra work myself”

Simon Kiekebeld

Wil je graag meer zien van Simon? Bekijk onderstaande video waarin hij zichzelf voorstelt.

Related Reads

Insights, fun & more

13.01.2022

Sporten en studeren in Amerika na de HAVO

In the spotlight

23.10.2019

Jaap Aaldering: mijn eerste weken in Amerika zijn geweldig!

Athlete Introductions

17.04.2023

Lara Smits – Women’s Track and Field