Slamstox helpt studenten om hun passie voor sport te combineren met studeren aan topuniversiteiten in Europa! Droom jij van een studie in Schotland of bijvoorbeeld midden in Rome, terwijl je op hoog niveau blijft sporten?

Sporten en studeren aan een boarding school in Amerika is een mooie stap voor studenten die nog niet naar college willen of kunnen. Geniet van de Amerikaanse faciliteiten en de intensieve sportcultuur als tussenjaar, of om je optimaal voor te bereiden op jouw college avontuur.

Slamstox helpt terugkerende student-athletes om de eerste stap te zetten in hun maatschappelijke carrière want student-athletes zijn mega interessant voor de Nederlandse arbeidsmarkt. Bekijk onze samenwerkingen of neem contact op om te kijken wat wij voor jou kunnen betekenen in jouw carrière!

Wil je jouw professionele sportcarrière een boost geven? Slamstox helpt sporters met marketing, commerciële contracten en sponsoring. Van NIL deals tot partnerships. Samen bouwen we aan jouw branding als athlete.

Lita van Weert – Women’s Diving

In dit artikel vertellen we meer over student-athlete Lita van Weert. Daarnaast vind je onderaan dit artikel de video waarin Lita meer over zichzelf vertelt.

Sport: Women’s Diving
Entry semester: Fall 2026

Dit is Lita van Weert, een 15-jarige atleet uit Nederland, woonachtig in Sint Oedenrode. Op vijfjarige leeftijd begon Lita met duiken door een video die ze zag. Ze deed een proefles en vond het meteen leuk, waardoor ze besloot door te gaan. Al snel begon ze meerdere keren per week te trainen en tegenwoordig traint ze negen tot tien keer per week.

Wat Lita bijzonder maakt als persoon, is haar sociale karakter. Ze houdt ervan om in het weekend met vrienden leuke dingen te doen. Daarnaast is Lita actief met het oppassen op kleine kinderen, iets waar ze plezier aan beleeft.

Wat Lita als atleet echt onderscheidt, is haar discipline en positiviteit. Ze is een harde werker die alles geeft voor haar doelen. Daarnaast blijft ze altijd positief tijdens haar trainingen en probeert haar teamgenoten te motiveren door haar energie en enthousiasme.

In de toekomst hoop Lita in Amerika deel te nemen aan de NCAA’s. Lita wil haar land blijven vertegenwoordigen op Europese en wereldkampioenschappen en haar ultieme doel is om deel te nemen aan de Olympische Spelen.

” I want to go to the Olympics and continue representing my country. “

Lita van Weert

Wil je graag meer zien van Lita? Bekijk onderstaande video waarin ze zichzelf voorstelt.

Related Reads

Athlete Introductions

16.01.2024

Daphne Posthumus – Women’s Volleyball

Athlete Introductions

07.01.2025

Charlie Caunter – Women’s Field Hockey

Athlete Introductions

01.11.2024

Luka van Duinen – Men’s Volleyball