Slamstox helpt studenten om hun passie voor sport te combineren met studeren aan topuniversiteiten in Europa! Droom jij van een studie in Schotland of bijvoorbeeld midden in Rome, terwijl je op hoog niveau blijft sporten?

Sporten en studeren aan een boarding school in Amerika is een mooie stap voor studenten die nog niet naar college willen of kunnen. Geniet van de Amerikaanse faciliteiten en de intensieve sportcultuur als tussenjaar, of om je optimaal voor te bereiden op jouw college avontuur.

Slamstox helpt terugkerende student-athletes om de eerste stap te zetten in hun maatschappelijke carrière want student-athletes zijn mega interessant voor de Nederlandse arbeidsmarkt. Bekijk onze samenwerkingen of neem contact op om te kijken wat wij voor jou kunnen betekenen in jouw carrière!

Wil je jouw professionele sportcarrière een boost geven? Slamstox helpt sporters met marketing, commerciële contracten en sponsoring. Van NIL deals tot partnerships. Samen bouwen we aan jouw branding als athlete.

Marle van Dessel benoemd tot Head of Placement bij Slamstox

Bij Slamstox geloven we in groei. Van onze student-athletes, maar ook van ons team.

Per 1 april maakt Marle van Dessel de stap naar Head of Placement. Een mooie en verdiende promotie, en een belangrijke volgende stap voor Slamstox.

Over Marle

Marle is inmiddels al jaren een vaste waarde binnen Slamstox en heeft zich ontwikkeld tot een van de drijvende krachten binnen het placement team.

Haar achtergrond als student-athlete vormt daarin een sterke basis. Zo speelde ze zelf vier jaar college hockey op Division 1-niveau bij Virginia Commonwealth University en deed ze daarnaast werkervaring op binnen de athletic department van Georgia Southern University.

De afgelopen jaren begeleidde Marle meer dan 250 student-athletes in hun traject naar Amerika. In die periode bouwde ze een groot netwerk op van coaches en universiteiten en groeide ze uit tot een belangrijke schakel binnen Slamstox.

Naast haar werk met klanten speelt Marle ook een grote rol in het opleiden en begeleiden van jong talent binnen het team.

De rol van Head of Placement

In haar nieuwe rol is Marle verantwoordelijk voor alles wat met placement te maken heeft binnen Slamstox.

Van het begeleiden van hockey trajecten tot het aansturen van het team en het verder ontwikkelen van de manier waarop wij onze student-athletes ondersteunen.

Met haar aan het roer zetten we een volgende stap in de kwaliteit en impact van onze begeleiding.

“Na mijn eigen ervaring in Amerika en de afgelopen jaren bij Slamstox, weet ik als geen ander hoe levensveranderend de combinatie van sport en studie in de VS is. Ik ben dan ook enorm trots dat ik in mijn rol als Head of Placement dit voor nóg meer student-athletes mag gaan verwezenlijken. Ik wil Slamstox bedanken voor de kans om samen met een top team de placement-afdeling verder te laten groeien.”

Marle

Een volgende stap voor Slamstox

De afgelopen jaren is Slamstox hard gegroeid. Steeds meer student-athletes vinden hun weg naar Amerika via ons, en die groei vraagt om verdere professionalisering.

De benoeming van Marle als Head of Placement past perfect in die ontwikkeling.

We bouwen door aan een team dat klaar is voor de volgende fase en blijven investeren in kwaliteit, persoonlijke begeleiding en resultaat.

“Marle heeft de afgelopen jaren laten zien dat ze niet alleen het proces begrijpt, maar ook echt het verschil maakt voor onze student-athletes. Deze stap is meer dan verdiend en ik heb er alle vertrouwen in dat zij placement naar een nog hoger niveau gaat brengen.”

Oprichter Pedro Mol

Met deze stap blijven we doen waar Slamstox voor staat:

 👉 student-athletes helpen om hun droom te realiseren en het maximale uit hun sport en studie te halen.

Let’s keep changing the game!

Related Reads

Insights, fun & more

11.01.2024

Slamstox USA Field Hockey Trip

In the spotlight

15.02.2021

University Spotlight: Middle Tennessee State University (MTSU)

Insights, fun & more

19.02.2024

Else Praasterink plaatst zich voor Olympische Spelen op 10-metertoren