In dit artikel vertellen we meer over student-athlete Jack Tigges. Onderaan vind je daarnaast de video waarin Jack meer over zichzelf vertelt.
Sport: Men’s Tennis
Entry semester: Fall 2027
Dit is Jack Tigges, een gedreven en talentvolle tennisser uit Amsterdam. Jack begon op zevenjarige leeftijd met tennis, nadat hij in zijn jeugd ook actief was in voetbal. Op zijn dertiende maakte hij bewust de keuze om volledig te focussen op tennis en sloot hij zich aan bij een tennisacademie.
Sindsdien traint Jack vijf tot zes keer per week en werkt hij structureel aan zijn ontwikkeling als speler. Hij staat bekend om zijn discipline, vriendelijkheid en optimistische mindset. Daarnaast is hij een echte teamspeler die het leuk vindt om samen te werken en anderen te motiveren. Al drie jaar is hij aanvoerder van zijn team, wat zijn leiderschapskwaliteiten onderstreept.
Op de baan is zijn service zijn grootste wapen, waarmee hij regelmatig het verschil kan maken in wedstrijden.
Jack kijkt ernaar uit om zich in de Verenigde Staten verder te ontwikkelen als persoon en als tennisser. Zijn doel is om elke kans die hij krijgt optimaal te benutten en het maximale uit zijn student-athlete ervaring te halen.
“My goal is to develop myself fully as a person and as a tennis player, and to make the most of every opportunity I get.” – Jack Tigges
Wil je graag meer zien van Jack? Bekijk onderstaande video waarin hij zichzelf voorstelt.