Slamstox helpt studenten om hun passie voor sport te combineren met studeren aan topuniversiteiten in Europa! Droom jij van een studie in Schotland of bijvoorbeeld midden in Rome, terwijl je op hoog niveau blijft sporten?

Sporten en studeren aan een boarding school in Amerika is een mooie stap voor studenten die nog niet naar college willen of kunnen. Geniet van de Amerikaanse faciliteiten en de intensieve sportcultuur als tussenjaar, of om je optimaal voor te bereiden op jouw college avontuur.

Slamstox helpt terugkerende student-athletes om de eerste stap te zetten in hun maatschappelijke carrière want student-athletes zijn mega interessant voor de Nederlandse arbeidsmarkt. Bekijk onze samenwerkingen of neem contact op om te kijken wat wij voor jou kunnen betekenen in jouw carrière!

Wil je jouw professionele sportcarrière een boost geven? Slamstox helpt sporters met marketing, commerciële contracten en sponsoring. Van NIL deals tot partnerships. Samen bouwen we aan jouw branding als athlete.

Hoe werkt college field hockey?

College field hockey is net iets anders dan ‘regulier’ hockey zoals wij het in Nederland kennen, zowel in organisatie als in sfeer! In Amerika speel je niet voor een club, maar voor je universiteit. Elk team bestaat uit gemiddeld 23 dames die ongeveer elke dag samen trainen. Als team speel je in de competitie tegen andere universiteiten. 

Alle teams proberen zich te kwalificeren voor het nationale toernooi. Een reguliere field hockey wedstrijd bestaat uit 4 keer 15 minuten speeltijd. De regels tijdens college field hockey verschillen met Nederlands hockey:

  • Wedstrijden kunnen niet in gelijkstand eindigen, wedstrijden gaan dus altijd door in de ‘overtime’
  • In de ‘overtime’ hebben beide teams 7 spelers (met keeper) op het veld. Het team dat als eerste scoort, wint.
  • In het geval dat geen van beide teams scoort in de ‘overtime’, eindigt het spel in penalties.

Een ander groot verschil is de sfeer tijdens de wedstrijden. Teamgenoten en fans zijn over het algemeen erg luidruchtig en zullen dan ook zeker van zich laten horen. Dit wordt vaak geuit in aanmoedigende teksten en/of universiteitsliedjes. Ook zijn de faciliteiten op Amerikaanse universiteiten niet te vergelijken met de Nederlandse hockeyfaciliteiten, vaak hebben hockeyvelden een grote tribune waar veel fans komen kijken naar jouw wedstrijden! Kortom: er hangt een mega toffe sfeer!

Meer van ....

Interested in playing with us?