We do more

  • Ook sporten en studeren in Amerika? Plan nu jouw gratis kennismaking!

Slamstox helpt studenten om hun passie voor sport te combineren met studeren aan topuniversiteiten in Europa! Droom jij van een studie in Schotland of bijvoorbeeld midden in Rome, terwijl je op hoog niveau blijft sporten?

Sporten en studeren aan een boarding school in Amerika is een mooie stap voor studenten die nog niet naar college willen of kunnen. Geniet van de Amerikaanse faciliteiten en de intensieve sportcultuur als tussenjaar, of om je optimaal voor te bereiden op jouw college avontuur.

Slamstox helpt terugkerende student-athletes om de eerste stap te zetten in hun maatschappelijke carrière want student-athletes zijn mega interessant voor de Nederlandse arbeidsmarkt. Bekijk onze samenwerkingen of neem contact op om te kijken wat wij voor jou kunnen betekenen in jouw carrière!

Wil je jouw professionele sportcarrière een boost geven? Slamstox helpt sporters met marketing, commerciële contracten en sponsoring. Van NIL deals tot partnerships. Samen bouwen we aan jouw branding als athlete.

Wat is college soccer in Amerika?

Voetbal wordt in Amerika gespeeld onder de naam ‘soccer’. Meer dan 2.000 universiteiten in Amerika bieden soccer (voetbal) scholarships aan voor jongens en meiden die voetbal en studie willen combineren.

College voetbal spelen in Amerika is de perfecte manier om beter te worden in de sport, om zowel fysiek als mentaal sterker te worden en om vrienden te worden met andere student-atleten van over de hele wereld!

Dit alles dient als een goede start en voorbereiding op jouw toekomstige carrière: of dat nu op of naast het voetbalveld is!

college voetbal in Amerika - Slamstox

Wil jij meer weten over voetballen en studeren in Amerika? Neem dan contact met ons op!

Meer van ....

Interested in playing with us?