We do more

  • Ook sporten en studeren in Amerika? Plan nu jouw gratis kennismaking!

Slamstox helpt studenten om hun passie voor sport te combineren met studeren aan topuniversiteiten in Europa! Droom jij van een studie in Schotland of bijvoorbeeld midden in Rome, terwijl je op hoog niveau blijft sporten?

Sporten en studeren aan een boarding school in Amerika is een mooie stap voor studenten die nog niet naar college willen of kunnen. Geniet van de Amerikaanse faciliteiten en de intensieve sportcultuur als tussenjaar, of om je optimaal voor te bereiden op jouw college avontuur.

Slamstox helpt terugkerende student-athletes om de eerste stap te zetten in hun maatschappelijke carrière want student-athletes zijn mega interessant voor de Nederlandse arbeidsmarkt. Bekijk onze samenwerkingen of neem contact op om te kijken wat wij voor jou kunnen betekenen in jouw carrière!

Wil je jouw professionele sportcarrière een boost geven? Slamstox helpt sporters met marketing, commerciële contracten en sponsoring. Van NIL deals tot partnerships. Samen bouwen we aan jouw branding als athlete.

Lars Schouten taking his game to New York!

Living the dream! Lars Schouten is vertrokken naar de staat New York om te studeren en te tennissen voor Marist College.

Lars droomde er op jonge leeftijd al van om de stap naar Amerika te maken en dat motiveerde hem extra om zijn VWO succesvol af te ronden. Daarnaast heeft Lars samen met coach Bjorn Graven van de Lewabo Lions in Beneden-Leeuwen de laatste jaren hard getraind om op goed tennisniveau te komen om die droom uit te laten komen. En dat is zeker gelukt!

Het mooie van het traject van Lars is dat hij samen met Pedro Mol en Peter Lucassen van Slamstox op zoek was naar de juiste school, maar ook bij hun in het competitie team heeft gespeeld afgelopen seizoen! We hebben elkaar dus zowel op als naast de baan veel gesproken.

Marist is onder de Nederlandse sporters trouwens geen onbekend terrein. De bekende Nederlandse basketballer Rik Smits heeft bij Marist college basketball gespeeld voordat hij de overstap maakte naar de pro’s. Ook tennisser Joris van Eck heeft voor Marist gespeeld, en werkt nu nog steeds als consultant voor KPMG in New York City.

Afgelopen maart mocht Lars alvast even komen kijken op de compacte en mooie campus van Marist, gelegen aan de Hudson River. Na een warm onthaal door de coaches en een aantal trainingen met zijn nieuwe teamgenoten was Lars meteen verkocht en wist hij het zeker, daar wil ik heen en ik kan niet meer wachten!

Lars, het harde werken zowel op school als op de baan heeft je zeker geholpen en gaat je nog veel verder brengen. We zijn er allemaal van overtuigd dat je nog flinke stappen kan maken op tennisgebied, dus “let’s go and kick some @ss!” Heel veel succes bij de Red Foxes en we zien je volgend jaar zeker weer terug op de club als je de zomervakantie in Nederland komt vieren, tot snel!

Related Reads

Athlete Introductions

11.10.2023

Lex Bode – Men’s volleyball

Insights, fun & more

20.06.2023

Voordelen van college basketball

Around & About

12.12.2019

Around & About #9: Lydia van Dijk – University of North Florida